Lampa wisząca LOUISE GREY 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji Louise dostępne są w trzech modnych i popularnych kolorach: białym, szarym oraz czarnym. Charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem. Proste, atrakcyjnie wizualnie klosze zostały wykonane z metalowej siatki, co nadaje całości nieco industrialnego stylu. Lampy z powodzeniem można zastosować w ciągach komunikacyjnych, salonach, pokojach gościnnych i dziecięcych a także w jadalniach. Dzięki szerokiej ofercie modelowej, nie ma problemu z dopasowaniem lampy do rodzaju wnętrza. Łącząc ze sobą lampy z kolekcji Louise, można stworzyć spójną i ciekawą wizualnie aranżację.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.20 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 840 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA BRUTTO | 1.50 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| RODZINA LAMP | LOUISE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 3 |
| MOC | 3xE27 |
| GWINT | E27 |
| KATALOG | STARY |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 840 mm |
| MARKA | Milagro |
