Lampa wisząca LINEA Black 36W LED 3000K-4000K-5700K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1200mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 150-1500mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1800lm |
| WAGA NETTO | 0.97kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K / 5700K |
| WAGA BRUTTO | 1.3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 123 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | 90 |
| MOC | 36W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | LINEA |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 1200mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
