Lampa wisząca LINEA 3xGX53
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 2.48kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 900mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 2.95kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xGX53 12W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 93 |
| RODZINA LAMP | JOKER, LINEA |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200mm |
| GWINT | GX53 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-900mm |
