Lampa wisząca LINCOLN BLUE/GOLD 1xE27 35cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Metalowe lampy z rodziny LINCOLN to idealne połączenie dobrego designu i funkcjonalności, z jednoczesnym zachowaniem zdrowego rozsądku. Najlepiej odnajdą się we wnętrzach minimalistycznych. Pozbawione różnego typu zdobień, wprowadzą w pomieszczeniu poczucie harmonii i uporządkowania, gdyż prostota jest miarą komfortu i często mniej oznacza więcej. Dobrze będą się również prezentować w aranżacjach klasycznych i nowoczesnych.
Żyrandol warto zamieścić nad blatem użytkowym stołu lub wyspy kuchennej.
Lampy wiszące LINCOLN to rewelacyjne rozwiązanie do salonu, kuchni oraz modnych lokalów użytkowych.
Oszczędny w wyrazie projekt tych lamp wzbogacony został poprzeć pomalowanie wnętrza klosza na kolor złoty, nadając tym samym całej kolekcji szczyptę klasy i elegancji.
W przypadku opisywanej kolekcji producent MiLAGRO zadbał również o to, aby lampy te miały zastosowanie zarówno w niskich jak i wysokich pomieszczeniach, umożliwiając regulację długości zwisu w zakresie 40-90 cm.
Szerokie i otwarte od dołu klosze, dające dużo światła będą pasowały do większych pomieszczeń jako główny punkt oświetlenia. Kolekcja LINCOLN dostosowana jest do klasycznych żarówek typu E27.
W skład kolekcji wchodzi:
• Lampa wisząca LINCOLN MLP8030
• Lampa wisząca LINCOLN MLP8030
• Lampa wisząca LINCOLN MLP8032
• Lampa wisząca LINCOLN MLP8033
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 350mm |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 350mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.85 kg |
| WAGA BRUTTO | 1 kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 160mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 350mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| RODZINA LAMP | LINCOLN |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | Niebieski / Złoto |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-900mm |
