Lampa wisząca LIMA BLACK 5xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne są w 3 wersjach różniących się od siebie ilością opraw oraz sposobem ich połączenia.
Trzy zwarte okrągłe klosze połączone przewodami to oszczędność miejsca.
Natomiast zestawy trzech lub pięciu wiszących obok siebie opraw umieszczonych na jednej belce lub rozecie doskonale pozwalą na udekorowanie większej przestrzeni.
Design lamp sprawia, że są w stanie odmienić przestrzeń w momencie ich powieszenia.
Okrągłe, szklane klosze zapewniają dobre oświetlenie z każdej strony lampy.
W połączeniu z czarnymi detalami lampa idealnie pasować będzie do nowoczesnych mieszkań w kolorystyce black&white.Mogą być interesującym elementem wystroju jadalni oraz salonów.
Zawieszone w centralnym punkcie, np nad stołem czy wyspą kuchenną przykują uwagę gości.
Kolekcja lamp LIMA objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 5.02kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 59 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 7.17kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 59 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| KOLOR | CZARNY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 5xE14 40W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | LIMA |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E14 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MARKA | Milagro |
