Lampa wisząca LIMA BLACK 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne są w 3 wersjach różniących się od siebie ilością opraw oraz sposobem ich połączenia.
Trzy zwarte okrągłe klosze połączone przewodami to oszczędność miejsca.
Natomiast zestawy trzech lub pięciu wiszących obok siebie opraw umieszczonych na jednej belce lub rozecie doskonale pozwalą na udekorowanie większej przestrzeni.
Design lamp sprawia, że są w stanie odmienić przestrzeń w momencie ich powieszenia.
Okrągłe, szklane klosze zapewniają dobre oświetlenie z każdej strony lampy.
W połączeniu z czarnymi detalami lampa idealnie pasować będzie do nowoczesnych mieszkań w kolorystyce black&white.Mogą być interesującym elementem wystroju jadalni oraz salonów.
Zawieszone w centralnym punkcie, np nad stołem czy wyspą kuchenną przykują uwagę gości.
Kolekcja lamp LIMA objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 1.30kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | LIMA |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 250 mm |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| WAGA NETTO | 0.80kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 250 mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
