Lampa wisząca LARS WHITE 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lars to kolekcja doskonale wpisująca się w obecnie panujące trendy. Industrialna forma lamp będzie idealnym uzupełnieniem wnętrz o charakterze loftowym oraz nowoczesnym. Na uwagę zasługuje też uniwersalna, biała, szara lub czarna kolorystyka. W kolekcji znaleźć można kinkiet, wiszące lampy sufitowe z trzema, pięcioma oraz siedmioma oprawami, których wysokość można regulować od 50 do 90 cm, a także plafon z trzema punktami światła.
Producent udziela na lampy 24-miesięcznej gwarancji.
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.5 |
| RODZINA LAMP | LARS |
| KATALOG | STARY |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 1 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150 mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 0.67kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.00kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MARKA | Milagro |
