Lampa wisząca LARGO 16W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | N/D |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 57 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 16W LED |
| KOLOR | ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | LARGO |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 500mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 24 |
| WAGA NETTO | 2.08kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 250-1000mm |
| WAGA BRUTTO | 3.29kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1300lm |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 57 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CRI [RA] | >80 |
