Lampa wisząca KYOTO 39W LED śr. 54cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 6.5kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 10000H |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 70 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | >80 |
| MOC | 39W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | KYOTO |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 520mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 540mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 700-1500mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 620mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1950lm |
| WAGA NETTO | 4.3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 540mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
