Lampa wisząca KYOTO 32W LED śr. 43cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 32W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | KYOTO |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 410mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 430mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 600-1500mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 510mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1600Lm |
| WAGA NETTO | 3.5kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 430mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WAGA BRUTTO | 4.8kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 51 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 10000H |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 57 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 51 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | >80 |
