Lampa wisząca KANE BLACK 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria KANE składa się z pięciu elementów: lampy stołowej, kinkietu oraz z trzech lamp wiszących - pojedynczej, potrójnej oraz wyposażonej w pięć źródeł światła. W tych dwóch ostatnich modelach poszczególne źródła światła zostały ułożone na różnych wysokościach.
Każda z lamp jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-złotej i biało-srebrnej. Ażurowe żyrandole zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wyeksponować dekoracyjną żarówkę. Wszystkie lampy wykonano z wysokiej jakości, starannie dobranego metalu, tak, aby zachowały swój unikalny wygląd przez jak najdłuższy czas.
Lampy z linii KANE zostały objęte przez producenta 24-miesięcznym okresem gwarancji.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA NETTO | 0.76kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 230 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 1.26kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35.5 |
| RODZINA LAMP | KANE |
| MOC | 1xE27 60W |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 350-1100 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 1 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 230 mm |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 230 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
