Lampa wisząca ICE 12W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa z kolekcji CARBON to idealny dodatek do nowoczesnych wnętrz, np. salonów, jadalni a nawet sypialni. Produkt może także stanowić uzupełnienie kolekcji w której znajdują się, m.in. kinkiet, lampa stojąca oraz biurkowa tworząc spójną i jednolitą aranżację.
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 6kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 6.44kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 280mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB76947 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 450 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1.0000, 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 12W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| RODZINA LAMP | ICE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-2000 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 25mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 840lm |
