Lampa wisząca HOOP BLACK 51W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Do głównych zalet lampy HOOP zalicza się jej prosty i minimalistyczny design. Lampę tworzą dwa świecące okręgi, które nadają wnętrzu charakteru ponadczasowości. Produkt sprawdzi się jako oświetlenie salonu, pokoju gościnnego oraz jadalni.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.35kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 67 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA BRUTTO | 2.25kg |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | HOOP |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 51W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 67 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
