Lampa wisząca HOOP BLACK 27W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Do głównych zalet lampy HOOP zalicza się jej prosty i minimalistyczny design. Produkt sprawdzi się jako oświetlenie salonu, pokoju gościnnego oraz jadalni.
Dane techniczne
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 57 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA NETTO | 1.1kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 57 |
| RODZINA LAMP | HOOP |
| WAGA BRUTTO | 1.8kg |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| MOC | 27W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000mm |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MARKA | Milagro |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500mm |
