Lampa wisząca HESTIA 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000mm |
| MOC | 1xE27 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + BAMBUS |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 44 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA NETTO | 0.9kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 44 |
| RODZINA LAMP | HESTIA |
| WAGA BRUTTO | 1.7kg |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
