Lampa wisząca HERMES Black/Gold 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lubisz, jeśli lampy wyróżniają się nie tylko blaskiem światła? Jeśli tak to linia HERMES zaprojektowana przez polską markę MiLAGRO z pewnością Cię zachwyci. Ta kolekcja została stworzona z myślą o wnętrzach urządzonych w stylu glamour. Uwagę przykuwają klosze zastosowane w każdej z tych lamp. Ich czarny kolor został przełamany złotymi elementami, które tworzą na ich powierzchni efektowną mozaikę. Dzięki czemu klosz - mimo że jest wykonany z materiału - przywodzi na myśl bogato zdobiony marmur. Klosze zawieszone są na metalowych ramionach układających się w ciekawe fale. Przysłowiową “kropką nad i” w designie lamp są metalowe, złote detale. Lampy z kolekcji HERMES doskonale sprawdzą w salonie, sypialni czy gabinecie. Będą także doskonałym uzupełnieniem do wnętrz komercyjnych, na przykład do recepcji hotelowych czy restauracji.
Lampy HERMES od marki MiLAGRO - stylowy blask
Linia HERMES ma wszystko, czego potrzebujesz i co pozwoli Ci się cieszyć tymi lampami przez wiele lat... lub do momentu, gdy nie zapragniesz zmienić wystroju pomieszczenia. Wykonano je z trwałych i przetestowanych materiałów. Efekt? Lampy nie będą się niszczyć i długo zachowają swój doskonały design. Kolekcja składa się z pięciu wyjątkowych modeli, a każdy z nich ma przewidzianą odpowiednią ilość miejsc na źródło światła E27. Poza lampami wiszącymi (z trzema lub z pięcioma źródłami światła) są to lampy dające światło dodatkowe: kinkiet, lampa gabinetowa i lampa stojąca.
Lampy z linii HERMES są objęte przez producenta gwarancją.
W skład kolekcji lamp HERMES wchodzą:
• Kinkiet z jednym źródłem światła MLP7280
• Lampa wisząca z trzema źródłami światła MLP7281
• Lampa wisząca z pięcioma źródłami światła MLP7282
• Lampa gabinetowa MLP7283
• Lampa podłogowa MLP7284
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.35kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA BRUTTO | 1.85kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 650mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 170mm |
| MATERIAŁ | METAL + TKANINA |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 650mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 520mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xE27 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60 |
| RODZINA LAMP | HERMES |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
