Lampa wisząca HELIOS BLACK 1xE14 40W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa dostępna jest w wersji ściennej oraz wiszącej, gdzie dodatkowo możemy wybrać model z jednym lub trzema kloszami. Lampę wyposażono w energooszczędne żarówki LED.
Minimalistyczna forma lampy pasować będzie do większości pomieszczeń. Najlepszym rozwiązaniem wydają się być wnętrza urządzone w nowoczesnym stylu. Lampy HELIOS będę uzupełnieniem dla dodatków w bieli i czerni. Wariant z trzema splątanymi kloszami l to oryginalne rozwiązanie stylistycznie.
Lampy z kolekcji HELIOS objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| MOC | 1xE14 40W |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1000 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 250 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KOLOR | CZARNY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | PLM WYCOFANE DOSTĘPNE |
