Lampa wisząca GUSTAV BLACK 2xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja GUSTAV składa się z dwóch lamp wiszących - wyposażonych w jedno i dwa źródła światła.
Ciekawym elementem sprawiającym, że nie można przejść obok niej obojętnie jest zawiesie poprowadzone w oryginalny sposób. Lampy z tej serii świetnie sprawdzą się w minimalistycznych wnętrzach o industrialnym charakterze.
Lampy z linii GUSTAV doskonale wpasują się w przestronne przestrzenie loftowe. Będą dobrze się prezentować w towarzystwie bieli, czerni, szarości, a także bardziej wyrazistych kolorów, jak chociażby czerwień i zieleń.
Wszystkie elementy oświetlenia są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| RODZINA LAMP | PLM WYCOFANE DOSTĘPNE |
| MOC | 2xE27 60W |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1100 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 2 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 400 mm |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1000 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA NETTO | 3.24kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 3.85kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
