Lampa wisząca GRAVITY 108W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 108W LED |
| KOLOR | CZARNY + ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | GRAVITY |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 400/600/800mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1200mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1000mm |
| WAGA NETTO | 4.43 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 45mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 7000lm |
| WAGA BRUTTO | 5.56 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 800mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CRI [RA] | >80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 85.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 85 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
