Lampa wisząca GOLDIE 12W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tym, co wyróżnia lampy z linii GOLDIE - poza najwyższą starannością wykonania - jest ich złoty kolor. Ekskluzywny charakter tej barwy podkreślono dodatkowo błyszczącym wykończeniem. W kolekcji dominują lampy o nowoczesnych, miękkich liniach i prostym, owalnym kształcie. Ta seria świetnie wkomponuje się w modernistyczne pomieszczenia, zarówno typowo mieszkalne, jak i komercyjne, a szlachetne złoto będzie doskonałą przeciwwagą dla czerni, butelkowej zieleni czy bieli.
Kolekcja GOLDIE składa się z czterech elementów. Są to lampy wiszące wyposażone w 1,3,5 i 12 źródeł światła. Każdą z lamp wykonano z połączenia dwóch tworzyw: metalu oraz akrylu. Każdą z nich wyposażono także w wymienne moduły LED.
Produkty od marki MiLAGRO objęto 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| MOC | 12W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| RODZINA LAMP | GOLDIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1500 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 25mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 840lm |
| WAGA NETTO | 6kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 6.58kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 335mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB76947 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 450 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
