Lampa wisząca GENESIS BLACK GOLD 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 56mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| RODZINA LAMP | GENESIS |
| MOC | 1xGU10 max 8W LED |
| KOLOR | ZŁOTY + CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 56mm |
| GWINT | GU10 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1500mm |
| WAGA NETTO | 0.54kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 56mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.6kg |
| WAGA BRUTTO | 0.65kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
