Lampa wisząca GALAXIA GOLD 46W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 30mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000mm |
| WAGA NETTO | 2.2kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 25mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2760lm |
| WAGA BRUTTO | 3.0kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3500K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 68.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78500 |
| MOC | 46W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 68.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | ZŁOTY MAT |
| RODZINA LAMP | GALAXIA |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
