Lampa wisząca GALA SILVER 25W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| KĄT ŚWIECENIA | - |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 50mm |
| MARKA | Milagro |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | >80 |
| WAGA NETTO | 1.6kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 56 |
| RODZINA LAMP | GALA |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WAGA BRUTTO | 2.4kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 56 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| KOLOR | INOX |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2000lm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 400-1000mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| MOC | 25W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
