Lampa wisząca GALA GOLD 54W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 400-1000mm |
| KOLOR | ZŁOTY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4320lm |
| MOC | 54W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| KĄT ŚWIECENIA | - |
| WAGA NETTO | 2.7kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 50mm |
| MARKA | Milagro |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WAGA BRUTTO | 3.7kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | >80 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 66 |
| RODZINA LAMP | GALA |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 66 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
