Lampa wisząca GAIA BLACK / WOOD 3xE27 60W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji GAIA to propozycja dla osób, które szukają niebanalnych elementów wyposażenia, łączących funkcjonalność z wyjątkowym designem. Niezwykła forma, a także połączenie drewna i metalu sprawiają, że lampy GAIA znakomicie wpiszą się klimat loftowych przestrzeni, a także eklektycznych, nowoczesnych wnętrz.
Lampy marki MiLAGRO objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 62.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KOLOR | CZARNY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | PLM WYCOFANE DOSTĘPNE |
| MOC | 3xE27 60W |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| LICZBA RAMION | 3 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
