Lampa wisząca Fuji Ø90cm 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 900mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 5kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
| MATERIAŁ | KOMPOZYT + METAL |
| WAGA BRUTTO | 8kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 900mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 95 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 95 |
| RODZINA LAMP | FUJI |
| MOC | 1xE27 |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 900mm |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 350-1200mm |
