Lampa wisząca FARFALLA 1xE27 60W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Farfalla to piękna lampa wisząca, która wnosi do pokoju szczególny nastrój. Designerska szklana oprawa o nielinearnym kształcie inspirowana jest wolnością i swobodą lotu ptaków.
Szkło ręcznie formowane, z dodatkiem płatków złota, barwione jest na kolor bursztynowy. Zatopione w kloszu drobinki złota nadają poetyckiego uroku całej lampie. Szklane skrzydło długości 38 cm oraz szerokości 9 cm, zawieszone jest na 90 cm przewodzie w oplocie koloru czarnego. Podsufitka koloru złotego idealnie komponuje się z resztą elementów tworząc niepowtarzalną całość.
Ten wyjątkowy model wnosi arcymistrzowską dynamikę do przestrzeni, w której się znajduje. Pełna wdzięku i delikatna Farfalla, podążając za obecnymi trendami, wzbogaci każdy nowoczesny salon lub jadalnię, skutecznie przyciągając wzrok wszystkich gości.
Bardzo dobrze będzie się prezentować zawieszona pojedynczo, jednak zawieszając ją w kilka sztuk osiągnięty zostanie naprawdę niesamowity efekt wizualny.
Lampa Farfalla dostosowana jest do klasycznych żarówek typu E27.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 90mm |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-900mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 380mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.6kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 10mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO + KABEL W OPLOCIE |
| WAGA BRUTTO | 1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| KOLOR | ZŁOTY / CZARNY |
| RODZINA LAMP | FARFALLA |
