Lampa wisząca ENZO WHITE/PINK 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z rodziny ENZO to bardzo praktyczna i solidna propozycja dla miłośników prostej formy. Modele tych lamp z pozoru chłodne i surowe wprowadzają we wnętrzu kojący klimat Skandynawii. Styl skandynawski, który charakteryzuje prostota i minimalizm nie traci na popularności a swoją uniwersalnością zyskuje coraz większe grono odbiorców.
Metalowe lampy wykonane zostały w 3 wariantach kolorystycznych, biel z dodatkiem granatu, biel z dodatkiem różu oraz w odważnym, żółtym kolorze, z podsufitką w kolorze klosza. Duża średnica spodu lampy, wynosząca 45 cm zapewni odpowiednie doświetlenie pomieszczenia, tym bardziej, że możliwym jest dopasowanie wysokości zawieszenia jej wedle indywidualnych potrzeb, długość przewodu wynosi 40-90 cm.
Lampy z kolekcji ENZO są dowodem na to, że mogą nie tylko stanowić dodatek do designu naszego domu czy mieszkania, lecz nawet mogą być podstawą aranżacji konkretnego pomieszczenia. Niewielka sypialnia w odcieniach szarości, lub pokój młodzieżowy to idealne miejsce do montażu tej lampy, która wprowadzi w pomieszczeniu oryginalny klimat. Co więcej, surowość wynikająca z samego materiału lampy sprawi, że równie dobrze odnajdzie się ona w klimacie pomieszczeń urządzonych w stylu industrialnym.
Do lamp tej rodziny przeznaczona jest żarówka z gwintem E27.
W skład kolekcji wchodzi:
• Lampa wisząca MLP7977
• Lampa wisząca MLP7978
• Lampa wisząca MLP7979
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 1.28kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 1.65kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 450mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 47 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 47 |
| RODZINA LAMP | ENZO |
| MOC | 1xE27 |
| KOLOR | BIEL / RÓŻ |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-900mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 450mm |
| GWINT | E27 |
