Lampa wisząca EMPOLI 55W LED 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wykonana z najwyższej jakości materiałów, Lampa EMPOLI gwarantuje trwałość i niezawodność. Jeśli szukasz oświetlenia, które wyróżni Twoje wnętrze, nadając mu wyjątkowy charakter, Lampa EMPOLI to doskonały wybór. Zamów już dziś i wprowadź do swojego domu odrobinę nowoczesnego luksusu!
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 600-1100mm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | - |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3300lm |
| MOC | 55W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MARKA | Milagro |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WAGA NETTO | 1.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | >80 |
| WAGA BRUTTO | 1.6kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 65 |
| RODZINA LAMP | LED LM |
| Wysokość | - |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 65 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
