Lampa wisząca ELICA 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czy wiesz, że prawidłowo dobrane oświetlenie potrafi podkreślić elementy dekoracyjne pomieszczeń? Jeśli zdecydowałeś się na drewniane akcenty w swoim domu, musisz wybrać lampy, które podkreślają naturalność tego materiału. Miłośnikom drewna w domu proponujemy lampy z serii Elica idealne do wnętrz z dodatkami drewnianymi. Ich prosta forma oraz zestawienie czerni i brązu doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Kolekcja Elica składa się z kilku typów oświetlenia, które możesz dopasować do własnych potrzeb w wybranych pomieszczeniach. Koniecznie poznaj całą serię!
Wybierz lampę z kolekcji Elica do każdego pomieszczenia w domu
Seria Elica składa się z lamp z 1 oraz 3 punktami świetlnymi. W przypadku 3 punktów świetlnych do wyboru masz model z kloszami w równej linii oraz model, w którym każdy z kloszy znajduje się na różnych wysokościach. Lampa wisząca Elica z jednym punktem świetlnym sprawdzi się doskonale w każdym pomieszczeniu, jednak wielu z naszych klientów decyduje się na nią, poszukując oświetlenia do sypialni. Zamontowana po obu stronach łóżka nie tylko doskonale współgra z drewnianymi elementami sypialni, ale daje również równomierne, jasne oświetlenie idealne do czytania książki. Lampa Elica z 3 punktami świetlnymi w obu konfiguracjach idealnie rozświetli wyspę kuchenną czy stół w jadalni. Nowoczesna forma świetnie wpisuje się w klimat współczesnych wnętrz, sprawiając, że oświetlenie doskonale komponuje się i tworzy spójny efekt we wnętrzu z drewnianymi akcentami.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 2.1kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 2.43kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 270mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO + SZKŁO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 62 |
| RODZINA LAMP | ELICA |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | Czarny / Brązowy |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
