Lampa wisząca Dani złota 3x40W E14 / 33-47779
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Trzonek | E14 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | podstawa stalowa, łańcuch stalowy, klosz szklany |
| Ilość źródeł + trzonek | 3xE14 |
| Wysokość | 115 cm |
| Wymiary | 115x48x48 |
| Szerokość | 48 cm |
| Głębokość | 48 cm |
