Lampa wisząca Dana Biały 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA NETTO | 0.75kg |
| WAGA BRUTTO | 0.95kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25.5 |
| RODZINA LAMP | DANA |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| MOC | 1xE27 |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1000mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MATERIAŁ | METAL + TKANINA |
