Lampa wisząca DIEGO 5xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca z 5 punktami świetlnymi to doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń o większym metrażu. Model DIEGO w wyjątkowy sposób dopełni wnętrze urządzone w stylu loftowym lub salon miłośnika stylu vintage. Klasyczna czerń lampy sufitowej doskonale wpisuje się w oba style. Możliwość regulacji tego modelu lampy pozwala na dopasowanie wysokości do własnych potrzeb oraz wygody. Pamiętaj o tym, że lampy wiszące spełniają swoją funkcję tylko wówczas, kiedy odpowiednio rozjaśniają przestrzeń, jednak nie oślepiają domowników.
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 4 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 1000mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 110 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 4xE14 max 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| RODZINA LAMP | DIEGO |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
