Lampa wisząca DIEGO 3xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesne wnętrza wymagają zastosowania równie nowoczesnych rozwiązań - w tym oświetlenia, które doda pomieszczeniom wyjątkowego charakteru. Efekt ten uzyskasz z 3-punktową lampą DIEGO idealną do salonu vintage. Czarna konstrukcja i wyjątkowe połączenie szkła z metalem sprawiają, że lampa ożywia dostępna przestrzeń i staje się w nim głównym elementem wystroju. 3 punkty świetlne doskonale rozświetlą część jadalnianą salonu.
3-punktowa lampa wisząca DIEGO
Do stworzenia lampy wiszącej DIEGO został wykorzystany odporny na uszkodzenia i łatwy w czyszczeniu metal. Jej wysokość możesz dowolnie regulować w zależności od własnych potrzeb.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| GWINT | E14 |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 750mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 78 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xE14 max 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | DIEGO |
