Lampa wisząca DIEGO 1xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szukasz lampy sufitowej, która zwieńczy cały proces aranżacji wnętrza w stylu loftowym? Lampa DIEGO może okazać się dla Ciebie doskonałą propozycją. Połączenie dwóch eleganckich materiałów - metalu i szkła, sprawia, że lampa sufitowa stanowi jeden z kluczowych elementów wystroju wnętrza. Sprawdzi się ona doskonale zarówno w salonie, jak i sypialni czy nawet holu. Będzie doskonałą propozycją dla miłośników stylu vintage, którzy kochają prostotę form i stonowane kolory.
Lampa wisząca DIEGO
Metalowa konstrukcja lampy wiszącej Diego czyni ją modelem niezwykle łatwym w utrzymaniu czystości. Możliwość regulacji wysokości to zaleta, dzięki której ten model lampy sufitowej sprawdzi się w każdym mieszkaniu, niezależnie od wysokości pomieszczeń.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE14 max 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | DIEGO |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| GWINT | E14 |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MARKA | Milagro |
