Lampa wisząca DIAMENT biało-złoty M 31373
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/31373
- Seria: DIAMENT
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Diament
- Kolor: złoty, biały Kolor klosza / abażuru: biały, złoty
- Materiał klosza / abażuru: kompozyt mineralny
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość klosza: 21.5 cm
- Wysokość: 90 cm
- Szerokość: 35 cm
- Głębokość: 35 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Wys/szer / średnica klosza | 21,5*35 cm |
| KOLOR | id_11 |
| Głębokość | 35 cm |
| Wysokość | max 90 cm |
| Wysokośc regulowana | nie |
| Szerokość | 35 cm |
| Materiał klosza | kompozyt mineralny/stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały / złoty |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana / kompozyt mineralny |
