Lampa wisząca DIAMANTE BLACK 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa DIAMANTE 300 objęta jest gwarancją producenta. W trakcie tego okresu są świadczone różne prace naprawcze.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| GWINT | E27 |
| MOC | 1xE27 |
| MARKA | Milagro |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 370 mm |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 370 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| WAGA NETTO | 3.10 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| WAGA BRUTTO | 3.40 kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
