Lampa wisząca DELFINKA FINKA MiniMini 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wyjątkowa kolekcja lamp MiniMini to propozycja, stworzona z myślą o najmłodszych w ramach kolaboracji MiLAGRO i stacji telewizyjnej CANAL+. W skład linii wchodzą lampy wiszące oraz kinkiety z wizerunkiem uwielbianych przez dzieci bajkowych postaci: Rybki MiniMini, Ośmiorniczki Loli oraz Delfinka Finka. Lampy utrzymane są w trzech stylistykach, a ich barwa harmonizuje ze zwierzątkiem, będącym głównym bohaterem wybranego modelu. Przyjaznej rybce przypisany został kolor niebieski (baby blue), wesoły delfin występuje na tle miętowym, a pomocna ośmiornica uśmiecha się i macha do dzieci z lamp w tonacji cukierkowego różu.
Urocze lampy z kolekcji MiniMini stanowią idealne rozwiązanie do pokoju dziecięcego, ponieważ doskonale wpisują się w gust najmłodszych, a jednocześnie spełniają najwyższe wymagania rodziców pod względem funkcjonalności i jakości. Ponadczasowy design, łączący klasyczne abażury o kształcie walca i pastelową kolorystykę sprawiają natomiast, że lampy bez trudu można dopasować do wnętrz o różnej stylistyce. Najważniejszym atutem modeli z kolekcji MiniMini są jednak bez wątpienia bohaterowie znani dzieciom z telewizji MiniMini+. Każdy maluch, który choć raz z zapartym tchem śledził przygody Rybki MiniMini oraz jej przyjaciół, a także wspólnie z nimi uczył się nowych rzeczy, zachwyci się kolorowymi lampami z ich wizerunkiem. Na kinkietach każde z morskich zwierzątek występuje samodzielnie, natomiast na lampach wiszących obecne są wszystkie postacie, ale jedno z nich pełni rolę głównego bohatera i umieszczone jest w centrum kompozycji.
Lampy z kolekcji MiniMini – polskie produkty najwyższej jakości
Jedyne i niepowtarzalne lampy z kolekcji MiniMini to produkty licencjonowane i w 100% oryginalne. Wszystkie modele produkowane są w Polsce z zachowaniem najwyższych standardów jakości, a użyte przy produkcji materiały są trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. W przypadku lamp wiszących dodatkowym atutem jest opcja regulacji ich wysokości w zakresie od 50 do 100 cm, dzięki czemu oświetlenie można dopasować do potrzeb dziecka, a także wymiarów pomieszczenia.
W skład wyjątkowej kolekcji lamp MiniMini wchodzą:
● Lampa wisząca z Rybką MiniMini (kolor niebieski) MLP6800
● Lampa wisząca z Ośmiorniczką Lolą (kolor różowy) MLP6801
● Lampa wisząca z Delfinkiem Finkiem (kolor miętowy) MLP6802
● Kinkiet z Rybką MiniMini (kolor niebieski) MLP6803
● Kinkiet z Ośmiorniczką Lolą (kolor różowy) MLP6804
● Kinkiet z Delfinkiem Finkiem (kolor miętowy) MLP6805
● Kinkiet z Rybką MiniMini (kolor niebieski) MLP6806 długie ramię
● Kinkiet z Ośmiorniczką Lolą (kolor różowy) MLP6807 długie ramię
● Kinkiet z Delfinkiem Finkiem (kolor miętowy) MLP6808 długie ramię
● Żyrandol z Rybką MiniMini (kolor niebieski) MLP6809
● Żyrandol z Ośmiorniczką Lolą (kolor różowy) MLP6810
● Żyrandol z Delfinkiem Finkiem (kolor miętowy) MLP6811
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 1 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.53kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WAGA BRUTTO | 1.70kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| RODZINA LAMP | MINIMINI |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000mm |
| KATALOG | 2023 |
