Lampa wisząca DAPHNE AMBER 12W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 430-1530mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 200mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1336lm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 131/95mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WAGA NETTO | 1.3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F |
| WAGA BRUTTO | 1.8kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| RODZINA LAMP | DAPHNE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 26000h |
| MOC | 12W LED |
| KOLOR | ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| CRI [RA] | >80 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140/200mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
