Lampa wisząca DAMA WHITE 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prezentowana kolekcja została wykonana z metalu pomalowanego w kolorze białym oraz drewna, wykorzystanego do stworzenia charakterystycznych detali. Minimalistyczny, nowoczesny charakter opraw przypadnie do gustu szczególnie fanom obecnie panujących trendów, gdzie prym wiedzie monochromatyczna kolorystyka i proste formy. Lampy prezentują się świeżo, przyciągają wzrok i stanowią stylowy dodatek dla efektownych wnętrz. Łącząc ze sobą poszczególne modele wchodzące w skład kolekcji można stworzyć spójną i kompletną aranżację.
Lampy objęte są 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.84kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100 mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WAGA BRUTTO | 2.34kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 62 |
| RODZINA LAMP | DAMA |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-900 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 3 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 640 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
