Lampa wisząca DAMA BLACK 5xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja ma minimalistyczny, nowoczesny charakter. Doskonale wpisuje się w obecnie panujące trendy, a dzięki połączeniu sobą poszczególnych modeli można stworzyć spójną i kompletną aranżację. Lampy zostały wykonane z metalu w kolorze czarnym oraz drewna, wykorzystanego do stworzenia charakterystycznych detali. Lampy prezentują się świeżo, przyciągają wzrok i stanowią stylowy dodatek dla efektownych wnętrz.
Oświetlenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 2.20 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| RODZINA LAMP | DAMA |
| WAGA BRUTTO | 2.40 kg |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-900 mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 5 |
| MOC | 5xE27 |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MATERIAŁ | METAL+ DREWNO |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
