Lampa wisząca COPERNICUS CHROME 260W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja lamp COPERNICUS to jedna z najciekawszych i najbardziej oryginalnych propozycji polskiej marki MiLAGRO. W skład tej kolekcji wchodzi 8 lamp, o dwóch różnych rozmiarach i w czterech wariantach kolorystycznych. Chociaż bezpośrednią inspiracją do jej stworzenia była teoria heliocentryczna Mikołaja Kopernika i ruch obrotowy ciał niebieskich to jednak intrygująca forma lamp z pewnością przypadnie do gustu nie tylko fanom słynnego astronoma czy miłośnikom kosmosu.
Niesamowite lampy sufitowe COPERNICUS stanowią doskonałe potwierdzenie tezy, że dobry design nie musi być skomplikowany i może opierać się na prostych formach. Konstrukcja każdej z lamp opiera się na pięciu pierścieniach o różnej średnicy, ułożonych sferycznie w taki sposób, by przypominały orbity i trójwymiarowy model układu słonecznego. Całość zawieszona jest na regulowanych linkach, przymocowanych u góry do okrągłej rozety. W przypadku większego modelu najbardziej zewnętrzny pierścień ma średnicę aż 85 centymetrów, a kolejne są nieco mniejsze i liczę sobie 80, 75, 70 i 65 cm. Druga propozycja z kolekcji COPERNICUS składa się natomiast z obręczy o średnicach: 60, 55, 50, 45 i 40 centymetrów. Każda z tych propozycji występuje w kolorze białym, czarnym, złotym i w tonacji chromu, dzięki czemu lampę bez trudu można dopasować zarówno do kubatury, jak i kolorystyki pomieszczenia.
Wariant złoty znakomicie będzie prezentował się na tle jedwabnych materiałów, dodatków z metali szlachetnych i marmurowych płyt. Czarne i chromowane lampy świetnie wpiszą się w klimat loftowy, doskonale współgrając z betonem, cegłą i drewnem. Model biały jest najbardziej uniwersalny i z powodzeniem wybrać go można niemal do każdego wnętrza. Szczególe efektownie będzie jednak prezentował się w jasnych wnętrzach, z dużymi oknami poprzecinanymi delikatnymi szprosami i ogromną ilością światła.
Kolekcja COPERNICUS – naukowe podejście do oświetlenia
Niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju lampy z linii COPERNICUS to połączenie ponadczasowego formatu z nowoczesną technologią. Wykonane są one z aluminium i akrylu, a za ich rozświetlenie odpowiadają żarówki LED o mocy 260W w przypadku większego modelu i 180W dla mniejszego. Światło emitowane jest z bocznych krawędzi każdego pierścienia, a producent rekomenduje, by miało ono przyjemną, ciepłą barwę 3000K.
W skład kolekcji lamp COPERNICUS wchodzą:
• Lampa wisząca LED COPERNICUS złota 85+80+75+70+65 cm ML6148
• Lampa wisząca LED COPERNICUS chrom 85+80+75+70+65 cm ML6149
• Lampa wisząca LED COPERNICUS biała 85+80+75+70+65 cm ML6150
• Lampa wisząca LED COPERNICUS czarna 85+80+75+70+65 cm ML6151
• Lampa wisząca LED COPERNICUS złota 60+55+50+45+40 cm ML6152
• Lampa wisząca LED COPERNICUS chrom 60+55+50+45+40 cm ML6153
• Lampa wisząca LED COPERNICUS biała 60+55+50+45+40 cm ML6154
• Lampa wisząca LED COPERNICUS czarna 60+55+50+45+40 cm ML6155
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 7.8kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 45mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 10.5kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 95 |
| RODZINA LAMP | COPERNICUS |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 95 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 1000-1500 mm |
| MOC | 260W LED |
| KOLOR | CHROM |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 5500lm |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78532 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 12mm |
| MATERIAŁ | aluminium. akryl |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø850mm |
| MARKA | Milagro |
