Lampa wisząca COLIN BLACK 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Składa się z pięciu elementów. Jej częścią jest lampa stojąca, kinkiet, a także lampy wiszące - pojedyncza, potrójna, a także z pięcioma źródłami światła. Te dwie ostatnie wyróżniają się tym, że źródła światła zostały ułożone na różnych wysokościach, co daje nietuzinkowy efekt.
Lampy z kolekcji COLIN mogą być montowane samodzielnie, stanowiąc jeden z głównych elementów dekoracyjnych, ale świetnie wyglądają także w komplecie. Wykonano je z wysokiej jakości metalu i dostępne są w czarnym kolorze. Poza modelem stojącym, konstrukcja lamp daje możliwość wyeksponowania żarówki dekoracyjnej.
Linia COLIN będzie doskonałym dopełnieniem przestrzeni utrzymanych w industrialnym i loftowym stylu.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MARKA | Milagro |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| RODZINA LAMP | COLIN |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 350-900 mm |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| LICZBA RAMION | 1 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 0.5kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.95kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 250mm |
| MATERIAŁ | METAL |
