Lampa wisząca COLIA 55W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1400mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000mm |
| WAGA NETTO | 2.46 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 260mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3500lm |
| WAGA BRUTTO | 3.73 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 260mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CRI [RA] | >80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 144 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 55W LED |
| KOLOR | CZARNY + ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | COLIA |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 1400mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 24 |
