Lampa wisząca COLIA 19W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 53 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| KOLOR | CZARNY + ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | COLIA |
| MOC | 19W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 250mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 500mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1200lm |
| WAGA NETTO | 0.77 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 1.23 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CRI [RA] | >80 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
