Lampa wisząca CLASS brown 1xE27 / 9265
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wprowadź do swojego wnętrza przytulny i stylowy klimat dzięki lampie wiszącej Class Brown. Jej ciepły, brązowy odcień oraz klasyczna forma tworzą harmonijną i elegancką atmosferę.
Idealna do salonu, jadalni, sypialni czy kuchni, Class Brown stanowi subtelny, a zarazem wyrazisty element dekoracyjny, który podkreśla charakter wnętrza.
To połączenie klasyki i nowoczesnego designu, które wnosi do przestrzeni ciepło, harmonię i ponadczasowy styl.
Dane techniczne
| Szerokość | 36 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 36 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| KOLOR | brązowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
