Lampa wisząca CLARK BLACK/GOLD 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji CLARK to idealna propozycja do nowoczesnych wnętrz, a także do przestrzeni harmonijnie łączących współczesność z klimatem vintage. Pojedyncza lampa wisząca najlepiej prezentować się będzie w otoczeniu zieleni lub też zawieszona przy okrągłym lustrze, zdobiącym ścianę salonu. Model z trzema kloszami idealnie nadaje się do oświetlenia stołu w jadalni, jednak z równym powodzeniem można wykorzystać go jako główne źródło światła w salonie.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 3.06kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 4.35kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 3xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 74 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | CLARK |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180 mm |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 700 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| LICZBA RAMION | 1 |
