Lampa wisząca CHIC 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Do każdego z kloszy można włożyć żarówkę led E27, która wygeneruje odpowiednie oświetlenie. Spokojna kolorystyka dymionej czerni i klasycznych, złotych akcentów nadaje lampie wiszącej eleganckiego wyglądu. Nowoczesny design bez trudu integruje się tutaj z wieloma stylami wyposażenia wnętrz.
Tego typu oświetlenie sprawdzi się w dość stonowanych aranżacjach i przestrzeniach. Eleganckie, złote wykończenie przełamuje z kolei ciemne wykończenie kloszy i sprawia, że lampa prezentuje się rewelacyjnie w każdych warunkach.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | CHIC |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA NETTO | 0.39kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 22 |
| WAGA BRUTTO | 0.68kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| MATERIAŁ | SZKŁO + METAL + PLASTIK |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-900mm |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MARKA | Milagro |
