Lampa wisząca CASTRO WHITE / CHROME 1xG9
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji CASTRO powstały z myślą o nowoczesnych wnętrzach, w których króluje szlachetny minimalizm lub urządzonych w stylu high-tech. Świetnie sprawdzą się one zarówno domowych pomieszczeniach, jak i w przestrzeniach komercyjnych.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 1.050kg |
| KOLOR | Biel / Chrom |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | CASTRO |
| MOC | 1xG9 7W |
| GWINT | G9 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 420lm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 0.660kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 44.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
