Lampa wisząca CARO SMOKED 40W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 40W LED |
| KOLOR | CHROM |
| RODZINA LAMP | CARO |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 26000h |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| CRI [RA] | >80 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120/170/120mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 170mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 915-2060mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140/125/160mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 5032lm |
| WAGA NETTO | 3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 170mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WAGA BRUTTO | 3.8kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 83 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
